Відповідно до річного плану з метою поглиблення і розширення знань, підвищення інтересу до предметів природничого циклу, залучення учнів до екологічного руху, формування здорового способу життя було проведено тиждень природничих наук з 15.03-19.03 2021 року.
Протягом тижня відбулися заходи в яких брали участь учні 5-11 класів.
Це конкурс малюнків: «Птахи-мої друзі», « Фізики навколо нас».
Фотоконкурс «Знай, люби, бережи!»
5-хвилинки на уроці «Цікаве навколо нас».
Учнями 10-11 класів проведені лекції на екологічну тематику.
Переможець МАН учень 11 класу Коломієць Руслан поділився своїм досвідом роботи над темою «Дослідження велосипедних шин» з учнями молодших класів.
Також творча група дослідників 10-11 класів по енергозбереженню поділилися результатами гри «Будинок майбутнього».
Презентував проектну роботу «Календула-цілющий дар природи» учень 6-б класу Пуглій Ігор. Старшокласники ознайомили молодших школярів з видатними вченими Полтавщини.
День: 19.03.2021
У пошуках гармонії
У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" з 09.03.2021 по 12.03.2021 проходив Тиждень української мови та літератури "У пошуках гармонії...". За цей час учні під керівництвом учителів української мови та літератури Зозулі О.О. та Якубенко О.В. взяли участь у різноманітних інтерактивних конкурсах, цікавих заходах, побували на яскравих уроках. У День народження Кобзаря учні 5-11 класів написали Шевченківський диктант, з тексту якого дізналися про письменника як людину, зокрема про факти його життя, що рідко знаходять відображення в шкільних підручниках. Під час цього тижня завершився конкурс "Парад цитат", що проводився до 150-річчя Лесі Українки, було оголошено переможців, вручено подяки Денисовій Вікторії, Горулько Софії із 6-А, Кондуфор Катерині, Постольник Кірі, Пукас Вікторії, Марченко Данилу, Найдьону Володимиру, Пуглію Ігорю, Андрієвському Максиму із 6-Б, Шапрановій Анні та Іванченко Олені із 5-Б.
Учні 8-А класу проявили свої здібності в змаганнях на кращого знавця творчості Т.Г.Шевченка в пізнавально- розважальній вікторині "Знане й нове про Тараса Григоровича Шевченка". Запеклий батл між двома командами, який передбачав не тільки відповіді на непрості запитання, але й розв'язання кросвордів, ребусів та головоломок, закінчився внічию, а за найкращі яскраві відповіді діти отримали високі оцінки та гарний настрій. Результат задовольнив як школярів, так і учителя Якубенко О.В., яка організувала захід.У 10-А класі Зозуля Ольга Олександрівна провела урок-концерт "Феномен Володимира Івасюка". На честь поета-пісняра проводиться велика кількість музичних проєктів, зокрема найвідоміший український фестиваль «Червона Рута», який стартував у вересні 1989 року в Чернівцях. У Львові відкрито пам’ятник композитору. У 2009 році Володимиру Івасюку посмертно присвоєно звання Героя України. Учні з захопленням слухали розповідь про поета, композитора, художника Володимира Івасюка.У четвер учні 5-А та 5-Б класів зустрілися з полтавською поеткою Тетяною Ваценко - художницею, майстром витинанки, автором "Курдуплика", лауреатом премії імені В.Г.Короленка. Діти ставили запитання Тетяні Федорівні, малювали ілюстрації до її творів.Бурхливим, рухливим, мобільним та повчальним виявився квест "У колі друзів Граматики" між збірними 5-Б, 5-В та 6-А класів. Школярі змогли проявити свою мовленнєву вправність, отримавши завдання на станціях "Фонетика", "Графіка", "Орфографія", "Орфоепія". Енергійність, кмітливість, командний дух допомогли учням 6-А розділити І місце з юними філологами із 5-Б класу. Заслужене ІІ місце дісталося 5-В класу. Найактивніші отримали не тільки гарні оцінки, а й індивідуальні нагрудні значки з абревіатурою МВО ( мобільні, веселі, освічені), ці слова стали втіленням духу заходу. У суботу, 13.03.21, учні 5-Б ще й відвідали театр - переглянули виставу "Летючий корабель". Тиждень української мови та літератури пройшов весело, пізнавально, творчо!