Уроки праці – це особлива шкільна дисципліна. У ній реалізується один з базових пріоритетів шкільної освіти – виховання працьовитої особистості, готової до життя і продуктивної діяльності в умовах високотехнологічного та інформаційного суспільства. Тому проведення Тижня трудового навчання та технологій – це гарна традиція Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області».
З 26 по 30 квітня під керівництвом вчительки праці І.Г. Мицюк учні нашої школи взяли участь у наступних онлайн-заходах:
– майстер-клас «Великодній кролик в техніці оригамі»;
– майстер-клас «Писанка в техніці квілінг»;
– майстер-клас «Великоднє курчатко з помпонів»;
– майстер-клас «Писанка в техніці декупаж»;
– перегляд виставки «Благословенна  Україна».
Також учні взяли участь в озелененні шкільної території у форматі трудового десанту.
Усі заходи відбулись в за сприятливих умов для всебічного розвитку особистості та формування в учнів практичних навичок творчої діяльності.