Перейти до контенту

Читати – знову модно! Це впевнено доводять своїм успіхом учні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області». Наша школа посіла ряд призових місць на конкурсі соціальної реклами, спрямованому на популяризацію любові до книги і читання. Організатором конкурсу виступила кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. 
Підбиття підсумків та церемонія нагородження відбулися 15 лютого. Члени журі розглянули більше 60 проєктів вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Лубен, Миргородського району, Дніпропетровської та Запорізької областей. Учасники претендували на перемогу у наступних номінаціях:

  • Комікси
  • Плакати
  • Відеоролики
  • Буктрейлери

У загальному рейтингу призові місця здобули проєкти наступних учнів полтавського ЗЗСО №23. Їх наставниками були педагоги школи.

Категорія «Комікс»
ІІ місце – Дмитро Федюк "Казка в казці, або якби Графічний редактор міг читати", наставниця Олена Якубенко.
ІІІ місце – Алевтина Пономаренко, Дар’я Морозова, Валерія Молотова "Читати – це круто!", наставниця Ольга Зозуля.

Категорія «Буктрейлер»
ІІІ місце – Володимир Найдьон "Маленький принц у великому Всесвіті", наставниця Інна Харченко.

Категорія «Відеоролик»
ІІІ місце – Владислава Степанчук «Читайте, мрійте, пізнавайте», наставниця Олена Наумова.

Конкурсанти від школи Надія Парфіло, Дмитро Михайлов, Ігор Наталочка, Дмитро Васильєв, Максим Следь, Софія Зоріна, Єва Жидко отримали від оргкомітету почесні дипломи.

У вівторок, 16 лютого 2021 року, незадовго до дня, коли кожний українець згадає про Героїв Небесної Сотні,  учні 8-А та 7-Б класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області"  побували на онлайн-екскурсії у бібліотеці-філіалі № 4. Ганна Панюта - завідувачка закладу- нагадала учням про криваві події лютого 2014 року, які забрали життя сотні молодих, але  небайдужих людей, патріотів, наймолодшому із загиблих в ті буремні дні було лише 19 років. Пані Ганна детальніше розказала про долі Героїв Небесної Сотні Ігоря Сердюка та Андрія Черненка - уродженців Полтавщини. Бібліотекар порекомендувала учням. які хочуть більше дізнатися про події нашої недавньої історії, ознайомитись із низкою книг про трагічні дні, наприклад: "Майдан. Таємні факти" братів Капранових, "Приватний щоденник" М. Матіос,"Майдан" Соні Кошкіної та інші.
Кожен із учасників зустрічі переконався у  тому, що зміни на краще в нашій країні були здобуті дорогою ціною - ціною життів Героїв.

9 лютого 2021 року у світі відбувся День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого інтернету». Метою ініціативи є формування кращого середовища у всесвітній мережі для всієї спільноти користувачів, а особливо – дітей. 
До ініціативи долучився і комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області», де протягом 8-12 лютого учні брали участь у просвітницьких заходах та міні-тренінгах.
Учні 2-А класу дізналися більше про користування всесвітньою мережею на тематичному уроці «Разом до найкращого Інтернету", який відбувся 12 лютого. Урок відповідав потребам та специфіці навчання другокласників. Нова інформація була подана у форматі казки про черепашку Хаппі, чиї пригоди діти продуктивно обговорили з педагогом Наталією Савлучинською. Наостанок другокласники виконали колективну роботу «Ми за безпечний інтернет!».
Трохи старші школярі, за допомогою вчительки інформатики Оксани Бровко, використовували технології розвитку критичного мислення і склали «Правила безпечного інтернету». 4-А створив «Дерево рішень», 4-Б – «Сенкан», 3-А – «Письмо в малюнках», 3-Б – «Знаю! Хочу дізнатися! Дізнався!». Вправа «Квітка здоров’я» привернула увагу учнів до проблеми інтернет-залежності.
Довідково. День безпечного Інтернету проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. (з оф. сторінки #Центр кращого Інтернету)

Такими словами класика можна виразити значущість відвідування учнями 9-А класу закладів професійно-технічної освіти, де готують затребуваних фахівців на ринку праці України. Один з таких закладів відвідали 11 лютого 2021 року учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ рівнів №23 Полтавської міської ради Полтавської області, зі школярами були класний керівник 9-А Ірина Шебітько та психолог Мирослава Срібна.   

Професійно-технічне училище №4 м. Полтави зустріло школярів презентацією смаколиків, а пізніше й учні школи спробували сили в оформленні печива – «валентинок» до Дня усіх закоханих. Відповідний майстерклас провела майстер виробничого навчання з професії «пекар-кондитер» Тетяна Коротенко в навчальній пекарні училища. Потім, в атмосфері невимушеного спілкування, школярі скуштували власноруч приготовані смаколики з гарячим чаєм.

З умовами вступу і навчання, переліком професій, які можна здобути в училищі, і які є потрібними та перспективними, познайомила учнів майстер виробничого навчання з професії «кухар» Олена Катрич. Гості з цікавістю слухали інформацію про училище, переглянули профорієнтаційні відеоролики, ставили запитання.

Щиро дякуємо педагогічному колективу та директорові ПТУ №4 м. Полтави Тетяні Миколаївні Сагайдачній за постійну профорієнтаційну роботу та співпрацю з нашою школою!

11 лютого 2021 року, у 5-В класі Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" класний керівник Євженко Ірина Вікторівна провела виховний захід на тему: "Ввічливим і чемним будь, про культуру не забудь". Учні під час спілкування ділилися думками про те, що для них означають поняття "ввічливість" і "культура", розгадували загадки, розповідали про свої добрі вчинки, демонструючи малюнки. Говорили про культуру поведінки в громадських місцях. Школярі з радістю брали участь у іграх і вікторині. Крім того, діти створили "Дерево ввічливості", написавши на паперових долоньках, які обвели і вирізали з кольорового паперу, свої правила ввічливості на основі інформації, почутої під час заходу.

Сьогодні, 09.02.2021 року, ми дізналися про результати міського конкурсу дитячої казки. Учениця 5-Б класу Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" Іванченко Олена посіла друге місце.

Цьогорічна тема конкурсу "Уперед за мріями". Оленчина казка мала назву " Птаха моєї мрії".
Змагання проводилося в трьох вікових категоріях:
молодша (10-12 років),
середня (13-15 років),
старша (16-18 років). Радіємо за нашу ученицю та бажаємо їй подальших успіхів!