9 лютого 2021 року у світі відбувся День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого інтернету». Метою ініціативи є формування кращого середовища у всесвітній мережі для всієї спільноти користувачів, а особливо – дітей.
До ініціативи долучився і комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області», де протягом 8-12 лютого учні брали участь у просвітницьких заходах та міні-тренінгах.
Учні 2-А класу дізналися більше про користування всесвітньою мережею на тематичному уроці «Разом до найкращого Інтернету", який відбувся 12 лютого. Урок відповідав потребам та специфіці навчання другокласників. Нова інформація була подана у форматі казки про черепашку Хаппі, чиї пригоди діти продуктивно обговорили з педагогом Наталією Савлучинською. Наостанок другокласники виконали колективну роботу «Ми за безпечний інтернет!».
Трохи старші школярі, за допомогою вчительки інформатики Оксани Бровко, використовували технології розвитку критичного мислення і склали «Правила безпечного інтернету». 4-А створив «Дерево рішень», 4-Б – «Сенкан», 3-А – «Письмо в малюнках», 3-Б – «Знаю! Хочу дізнатися! Дізнався!». Вправа «Квітка здоров’я» привернула увагу учнів до проблеми інтернет-залежності.
Довідково. День безпечного Інтернету проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. (з оф. сторінки #Центр кращого Інтернету)