Такими словами класика можна виразити значущість відвідування учнями 9-А класу закладів професійно-технічної освіти, де готують затребуваних фахівців на ринку праці України. Один з таких закладів відвідали 11 лютого 2021 року учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ рівнів №23 Полтавської міської ради Полтавської області, зі школярами були класний керівник 9-А Ірина Шебітько та психолог Мирослава Срібна.

Професійно-технічне училище №4 м. Полтави зустріло школярів презентацією смаколиків, а пізніше й учні школи спробували сили в оформленні печива – «валентинок» до Дня усіх закоханих. Відповідний майстерклас провела майстер виробничого навчання з професії «пекар-кондитер» Тетяна Коротенко в навчальній пекарні училища. Потім, в атмосфері невимушеного спілкування, школярі скуштували власноруч приготовані смаколики з гарячим чаєм.

З умовами вступу і навчання, переліком професій, які можна здобути в училищі, і які є потрібними та перспективними, познайомила учнів майстер виробничого навчання з професії «кухар» Олена Катрич. Гості з цікавістю слухали інформацію про училище, переглянули профорієнтаційні відеоролики, ставили запитання.

Щиро дякуємо педагогічному колективу та директорові ПТУ №4 м. Полтави Тетяні Миколаївні Сагайдачній за постійну профорієнтаційну роботу та співпрацю з нашою школою!

11 лютого 2021 року, у 5-В класі Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" класний керівник Євженко Ірина Вікторівна провела виховний захід на тему: "Ввічливим і чемним будь, про культуру не забудь". Учні під час спілкування ділилися думками про те, що для них означають поняття "ввічливість" і "культура", розгадували загадки, розповідали про свої добрі вчинки, демонструючи малюнки. Говорили про культуру поведінки в громадських місцях. Школярі з радістю брали участь у іграх і вікторині. Крім того, діти створили "Дерево ввічливості", написавши на паперових долоньках, які обвели і вирізали з кольорового паперу, свої правила ввічливості на основі інформації, почутої під час заходу.