Читати – знову модно! Це впевнено доводять своїм успіхом учні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області». Наша школа посіла ряд призових місць на конкурсі соціальної реклами, спрямованому на популяризацію любові до книги і читання. Організатором конкурсу виступила кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.
Підбиття підсумків та церемонія нагородження відбулися 15 лютого. Члени журі розглянули більше 60 проєктів вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Лубен, Миргородського району, Дніпропетровської та Запорізької областей. Учасники претендували на перемогу у наступних номінаціях:

• Комікси
  • Плакати
  • Відеоролики
  • Буктрейлери

У загальному рейтингу призові місця здобули проєкти наступних учнів полтавського ЗЗСО №23. Їх наставниками були педагоги школи.

Категорія «Комікс»
ІІ місце – Дмитро Федюк "Казка в казці, або якби Графічний редактор міг читати", наставниця Олена Якубенко.
ІІІ місце – Алевтина Пономаренко, Дар’я Морозова, Валерія Молотова "Читати – це круто!", наставниця Ольга Зозуля.

Категорія «Буктрейлер»
ІІІ місце – Володимир Найдьон "Маленький принц у великому Всесвіті", наставниця Інна Харченко.

Категорія «Відеоролик»
ІІІ місце – Владислава Степанчук «Читайте, мрійте, пізнавайте», наставниця Олена Наумова.

Конкурсанти від школи Надія Парфіло, Дмитро Михайлов, Ігор Наталочка, Дмитро Васильєв, Максим Следь, Софія Зоріна, Єва Жидко отримали від оргкомітету почесні дипломи.

У вівторок, 16 лютого 2021 року, незадовго до дня, коли кожний українець згадає про Героїв Небесної Сотні,  учні 8-А та 7-Б класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області"  побували на онлайн-екскурсії у бібліотеці-філіалі № 4. Ганна Панюта - завідувачка закладу- нагадала учням про криваві події лютого 2014 року, які забрали життя сотні молодих, але  небайдужих людей, патріотів, наймолодшому із загиблих в ті буремні дні було лише 19 років. Пані Ганна детальніше розказала про долі Героїв Небесної Сотні Ігоря Сердюка та Андрія Черненка - уродженців Полтавщини. Бібліотекар порекомендувала учням. які хочуть більше дізнатися про події нашої недавньої історії, ознайомитись із низкою книг про трагічні дні, наприклад: "Майдан. Таємні факти" братів Капранових, "Приватний щоденник" М. Матіос,"Майдан" Соні Кошкіної та інші.
Кожен із учасників зустрічі переконався у  тому, що зміни на краще в нашій країні були здобуті дорогою ціною - ціною життів Героїв.