Дитячий булінг у школі з'являється з різних причин. Одні з найпоширеніших причин-бажання кривдника самоствердитися за  рахунок слабших чи отримати задоволення від приниження  школярів.

29.09.2021 до 5-А класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» класний керівник Свічкарь Галина Василівна завітали Сергій Миколайович Лях та Марина Зенюха, працівники управління патрульної поліції в Полтавській області, в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції».

Вони наголосили на тому ,що саме треба робити для того, аби протидіяти булінгу і помічати його найперші прояви! Стоп:булінг!

Спостережливість здатна врятувати не тільки від тілесних чи моральних травм, а й життя учнів в цілому.

Учні 5-А класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» класний керівник Свічкарь Галина Василівна 02.10.2021 побували на екскурсії в чудовому місті Дніпро з заїздом в с. Петриківку.

Дітлахи відвідали  музей Петриківського розпису. Усюди розмальований  посуд:тарілки,  меблі-мисники, полиці, весільні скрині, вози, сани, малюнки на папері. Працівники музею залучили й учнів до петриківського розпису. Мазки клали не щільно, пальчиком. Наші роботи були яскравими і кожен залишив роботу на  пам'ять.

Подорож продовжувалася…Катання на катері- це прекрасна можливість помилуватися краєвидами Дніпра, схилами однієї з найбільшої річки України.

Ці незабутні враження ми запа́м'ятаємо та будемо чекати на нові подорожі.