Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проводить дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства», мета якого – покращення якості освіти в контексті системи неперервної освіти. Опитування проводиться для визначення рівня задоволеності соціуму якістю освіти у 8-11 класах на території України. Інформуємо та запрошуємо до участі батьків та педагогічних працівників в анкетуванні. Анкета представлена у google-формі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/19QKB3lUk5blTq3TmrFMO32abwV0z4qvJtXujEC o8l6o/edit

Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація відноситься до тварин. (Махатма Ганді)

Виховання гуманного і відповідального ставлення до усього живого - це одне з перших завдань педагогів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області». Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді. Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до песиків та котиків? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна було отримати відповіді на «уроках доброти», що проходили в межах тематичного тижня 04.10-08.10.2021р. в закладі освіти. А ще всі учні школи долучились до акції зі збору корму та необхідних для братів наших менших дрібничок для міського притулку  тварин.
Педагогічний колектив закладу освіти переконаний, що формування у дитини доброго ставлення до навколишнього середовища, підтримка й прагнення допомагати тим, хто цього потребує,  стане фундаментом у формуванні активної  життєвої позиції в майбутньому, а як наслідок - це свідоме покоління людей, які сприймають світ крізь призму доброти.