Перейти до контенту

Новини

З приводу святкування в Америці 26 листопада Thanksgiving day у 1-А класі КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" , вчитель англійської мови Євженко Ірина Вікторівна провела тематичний урок, а саме: майстер клас з виготовлення Itsy Bitsy book. Учні 1-А класу сприймали нове: ознайомилися із культурою та традиціями святкування Дня Подяки, дізналися про історію походженння цього свята та поповнили словниковий запас з теми.

Уже декілька років поспіль 21 листопада Україна згадує своїх героїв нового часу. День Гідності та Свободи - свято на честь початку в цей день двох революцій - Помаранчевої та Революції Гідності.  Учні КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 23" теж долучилися до розмови про тих.  хто прагнув змінити соціальне обличчя нашої країни.   У школі 23 листопада було багато різноманітних заходів, мета яких виховувати справжніх патріотів. Не завадило цьому і дистанційне навчання. Під час бесід, віртуальних екскурсій до музею Революції Гідності, уроків пам'яті, уроків-реквіємів, написання тематичних диктантів, годин спілкування, які було проведено як в онлайн -режимі, так і під час безпосереднього спілкування вчителів з молодшими школярами в стінах навчального закладу, діти змогли відчути атмосферу тих буремних днів. 

   Сподіваємось, що маленькі серця щиро відгукнулись на розповіді про події Революції Гідності.

19 листопада учні 4-Б класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23» разом із вчителем Бровко О.М. долучилися до онлайн-уроку «Знаю права і змінюю світ» від UNICEF, присвяченому 75-річчю з дня заснування ООН та Всесвітнього дня дітей. Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. Наше майбутнє у руках кожного із нас.

Вітаємо вчителя англійської мови Гамову Олену Валеріївну та її ученицю10 класу Феоктістову Євгенію, які вибороли Гран-прі в конкурсі "Поезія народів світу" англійська мова. Бажаємо нових перемог!

14 жовтня  відзначається  День  захисника України. Цього дня, як відомо, святкується  День українського  козацтва та Покрова Пресвятої  Богородиці.  Саме Пресвята Богородиця в усі часи вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козаків та військових, які боронили нашу рідну землю від ворогів. Тому складно знайти іншу дату, яка б  більше підходила для свята українських захисників.

14 жовтня ми  вшановуємо  всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу й незалежність і  висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чиї героїчні дії, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь.

Учні  ЗОШ № 23 долучились до  Всеукраїнського флешмобу   «Дякуємо захисникам України», мета  якого  - підтримати  доблесних захисників у цей нелегкий для країни час.

2 жовтня, в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 23 було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до дзвінка.
Багато тоеплих слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупилися на привітання і щирі посмішки.
Уроки пролетіли так швидко, що всі  здивовано дивилися на годинники.  А після закінчення уроків усіх учителів чекав ще один сюрприз – святковий онлайн-концерт із нагоди свята.  Нетрадиційний формат святкування сподобався педагогічному колективу, вчителі були відзначені грамотами за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та багаторічну працю, а гарний настрій, який подарували учні з мультимедійного екрану,  залишиться з ними на весь навчальний рік. Величезний внесок у педагогічне надбання Полтавської ЗЗСО №23 ветеранів –освітян вшанував волонтерський загін школи «Ділами добрими єдині». Учні привітали квітами, посмішками і теплими словами заслужених вчителів  школи. «Нехай кожен вчитель відчуває відгомін добра в дитячих серцях…»

Вже стало доброю традицією відзначати свято Дня міста в ЗЗСО №23. Цього року цей визначний день 23 вересня не став виключенням. «Стежками рідного міста» таку назву мала виставка дитячих малюнків з зображенням улюблених пам҆ятників архітектури, парків, скверів. До неї долучилися  учні 1-11х класів, які з захватом розповідали про свої роботи. Учні та вчителі  відчули  себе частинкою великої родини, оскільки об’єдналися у любові до рідного міста, з повагою та вдячністю згадали ветеранів, що відстоювали наш край  в часи Другої світової війни. Вічна шана нашим визволителям, а ми, маємо тільки примножувати Ваше незчисленне добро!

Інна Харченко

У Всесвітній день миру, який декілька десятиліть  людство відзначає 21 вересня, учні та вчителі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» теж долучилися до святкування. У класах школи проведено різноманітні заходи:   години спілкування, бесіди, зустрічі з цікавими людьми, під час яких було наголошено, що кожен із нас шанує мир і спокійне життя, мріє про світ без воєн та насилля. А під час масштабного флешмобу всі учасники наблизили  свої серця до символічних крил-оберегів, які уособлюють наше прагнення бути захищеними від усіляких негараздів. Ми мріємо про спокій на  планеті, повторюючи священні слова: «Світу- мир!»

Олена  Якубенко , учитель ЗЗСО №23

У Всесвітній день Миру, 21.09.2020 року, учні 8-А класу Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" разом із класним керівником Якубенко О.В. відвідали Полтавську бібліотеку-філіал # 4, де мали змогу замислитися над важливими для будь-якої людини поняттями: мир, спокій, здоров'я, жертовність, обов'язок. Наша давня знайома - завідувач філіалу Панюта Галина Володимирівна - знайшла щемливі й проникливі слова, які зворушили кожного з учнів. І не дарма голос бібліотекаря тремтів, а на очі слухачів наверталися сльози: не можна було без хвилювання слухати розповіді про наших юних співвітчизників (часто за віком не на багато старших за відвідувачів заходу), які за священне слово МИР заплатили здоров'ям, а почасти й життям.

   Подібні зустрічі завжди змушують призупинитися, призадуматися, серцем прихилитися до споконвічних цінностей. А за останні роки всі збагнули, що мир - це не просто слово, бо бажання жити у світі без воєн стало найзаповітнішою мрією всього українського суспільства!
Олена Якубенко, учитель ЗЗСО № 23