У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 01.05.2024 року завітали представники пожежної частини № 2 Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області. Рятувальники цікаво розповіли про специфіку своєї роботи, продемонстрували пожежний автомобіль та рятувальне обладнання, спецодяг, призначений для роботи в небезпечних умовах, продемонстрували, як застосовуються вогнегасники. Діти брали участь в умовному гасінні пожежі, посиділи в пожежній машині, приміряли елементи спецодягу, а головне - зарядились новими емоціями й залишились надзвичайно задоволеними. Щиро дякуємо колективу пожежної частини № 2 Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області за організацію зустрічі. Бажаємо вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки й мужності у справі служіння народу!
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко