У КЗ " Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 13.05.24 року у межах співпраці з Полтавським державним медичним університетом відбулося практичне навчання для дівчат, зокрема 11-А класу, з домедичної допомоги. Учениці отримали важливу інформацію та найнеобхідніші навички, які спрямовані на надання постраждалому термінової допомоги до приїзду фахівців. Навчання було дуже корисним, змістовим і плідним. Усі учасниці отримали відповідні сертифікати про проходження теоретичної підготовки та успішного складання заліку з первинної домедичної підготовки в рамках предмету "Захист України" на базі Полтавського державного медичного університету.
Учитель ЗЗСО 23 Олена Якубенко