Вивчення історії свого рідного міста має важливе значення для кожного із нас. Ці знання не лише   формують наш світогляд, а й надихають на подальший розвиток та збереження унікальної спадщини нашого міста. 1 травня 2024 року учні 8-А та 10-А класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» у режимі онлайн доєдналася до «Історичної Kahoot-вікторини в режимі реального часу». Вікторину провів Центр професійного розвитку педагогічних працівників до ювілейної дати відзначення 850 років з часу першої писемної згадки про наше місто. У знаннях про минуле змагалися 40 шкіл Полтавської територіальної громади. Упродовж гри учні швидко реагували на питання історичної галузі, що почергово з'являлися на екрані. Це була можливість продемонструвати не тільки свої знання з історії, але й ерудицію, кмітливість  та швидкість реакції. Учасники заходу отримали масу позитивних емоцій та заряд енергії для подальшого навчання.

Учителі історії ЗЗСО №23 Андрій Кінаш, Світлана Марченко