Як відомо, 8 травня - День пам'яті та примирення .
У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" відбувся ряд заходів, присвячених цій даті. Учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні, поклали квіти до монументу загиблим воїнам. Схиляємо голову перед пам'яттю усіх, хто віддав життя за справжні цінності, за мир і світле майбутнє України.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

З 2019 року в Комунальному закладі « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів школа 23 Полтавської міської ради Полтавської області» діє проєкт «Швидкочитання - крок до успіху». Під час навчання дітей у початковій школі приділяється увага вправам для швидкого читання: скоромовкам, читанню хором, читанню в парах. Учні середньої та старшої школи читають 5 хвилин на початку кожного уроку, це приносить задоволення та розширює знання про світ.
Діти нашої школи залучаються до різноманітних літературних конкурсах. Школярі вдруге взяли участь у конкурсі « Кобищанські замальовки», який проводить Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного. Цього року це учні 7-б класу Похідня Марія та Манайло Назар, учитель Ольга Олександрівна Зозуля.
Учні 7-б та 6-а класу надіслали роботи на міський конкурс дитячої казки «Чарівний винахід» і обоє посіли ІІІ місце, учитель О.О.Зозуля.
Учениця 9-а класу Денисова Марія виборола ІІІ місце у XI обласному конкурсі «Авторська збірка поезій школяра», учитель Якубенко Олена Василівна.
За підсумками міського етапу XXIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходив під гаслом «Об’єднаймося ж , брати мої» у номінаціі «Література» ІІ місце в Денисової Марії , учитель Якубенко О.В., та ІІІ місце - Похідня Марія,керівник Зозуля О.О.
Учень 7-б класу Дружинець Матвій нагороджений Дипломом за участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Патріотична палітра» .
Отже, робота в проєкті приносить гарні результати.
Учитель ЗЗСО№23 Ольга Зозуля