Вічний вогонь Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами. Учні Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області” долучилися до святкування 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря. У рамках Шевченківського тижня з метою вшанування видатного сина українського народу було проведено різні тематичні заходи.
Здобувачі освіти початкової школи дізналися багато цікавого й нового про життя та творчість Т.Г. Шевченка, з радістю взяли участь у Всеукраїнському літературному флешмобі. Учні 2-А, учитель - Шпіка Ірина Анатоліївна ,провели "Шевченківську хвилинку ранкового кола". Учні 3- 4 класів , класні керівники - Бровко О.М., Шостак О. І., Зінченко Н. В. ,Бочарова Т.П., провели захІд у бібліотеці-філіалі № 4 “Дитинство Шевченка”, онлайн вікторини та літературні майстерні. Учасники літературно-мистецького гуртка під керівництвом В. Ільченко та В. Макушенко, створили газету про Великого Кобзаря.
Учні 6-А з учителями української мови та літератури Якубенко О.В. та Зозулею О. О. провели роботу з креолізованим текстом "Знаний незнаний Шевченко". Ціла низка цікавих заходів була проведена учителями-філологами Зозулею О.О., Соляник Л.В, Якубенко О.В. й для учнів у інших класах: квест- вікторина для 5-7 класів, виготовлення літературного буклет у 5-Б класі, інтерактивне онлайн-змагання між 9-ми класами "Багатогранний Шевченко", «Цифрове лото: часопис Тараса Шевченка» у 10-А класі, віртуальна екскурсія « Дружній Шевченко» в 11-А класі.
Отже, усі учні переконалися, що творчість Шевченка, факти його біографії,- це незмінні дороговкази, на які й сучасні українці орієнтуються протягом усього життя.

Учитель ЗЗСО № 23 Ольга Зозуля