У нашому місті 25.03.2024 року для дітей шкільного віку відбувся Фестиваль учнівських саморобних приладів STEM-проєктів, проведений Департаментом освіти Полтавської міської ради на базі Комунального закладу «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради».
Учень 7-А класу КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» Кузьменко Родіон під керівництвом вчителя фізики Свічкарь Галини Василівни презентував свою роботу в номінації «Пристрої з механічним змістом» під назвою "Інструмент для зняття та встановлення мотоциклетних шин в польових умовах". За підсумками заходу Кузьменко Родіон в середній віковій категорії посів І місце. Вітаємо переможця за неординарний підхід до втілення власних авторських ідей. Подальшої творчої реалізації
Учитель ЗЗСО № 23 Галина Свічкарь

У перший день канікул учні 7-А, 9-А, 9-Б класу відвідали "Метавсесвіт в ПУЕТ". Під час екскурсії діти поринули у світ імерсивних технологій. Відкрили простори доповненої реальності, зрозуміли, що гаджети можна використовувати не лише для ігор, а й оживляти ними картини, керувати тваринами і навіть розглядати скелет людини. Також учні побували у лабораторії повітряної робототехніки, де їх познайомили із дронами та Дрон-ареною, розповіли про роботу 3-D принтерів, конструювання та багато цікавих фактів про світ роботехнологій.

Дякуємо за цікаву екскурсію Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та проректору з науково-педагогічної роботи Матвієнко Ю.С.

Учитель ЗЗСО №23 Гнаток Олена