У березні,12 , 13 числа, учні Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" взяли участь у заході «Табір Підприємництва», який було проведено ГО «Джуніор Ачівмент Україна».
Табір підприємництва – це інтенсивний дводенний семінар, спрямований на розвиток підприємницьких навичок і компетенцій у молодого покоління. Програма включала тренінги від бізнес-менторів та підприємців на такі теми, як:

• розуміння цінності підприємництва,
  • формування й аналіз бізнес-ідей,
  • правила вдалої презентації,
  • конкуренція в бізнесі,
  • основи продажів тощо.

Упродовж двох днів учасники працювали в групах над розробкою власного бізнес-проєкту. За результатами навчання відбувається конкурс на визначення кращої бізнес-ідеї, де команди учнів представлять перед журі свої підприємницькі проєкти. Дві команди, у складі яких були наші учні Дорохін Нікіта та Марченко Данило, були нагороджені призами (друге та третє місце відповідно). Учні отримали низку позитивних емоцій, нові знайомства, неоціненний досвід та сертифікати участі.
Такі заходи завжди сприяють розвою в розкритті різноманітних здібностей учнів. Отже, берімо участь і надалі!
Педагог-організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко