У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" з 11.03.2024 по 21.03.2024 проходив весняний фестиваль талантів. До участі були залучені учні 1-11 класів нашого навчального закладу ."Шоу талантів" має на меті показати найрізноманітніші обдарування учнів школи: від декламування віршів до гри на музичних інструментах, від танців до співів, від інсценізації до демонстрування вправності в різних видах боротьби як виду спорту. Захід проводився з метою підтримки творчих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню й самоствердженню юних талантів, розвитку креативних здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості. Дякуємо кожному й кожній зірочці! Ми, дійсно, відкрили нові таланти! Дякуємо класним керівникам за підготовку дітей! Ми визначили, що цей фестиваль буде щорічним. Шукаймо нові таланти! Підтримуймо тих, про яких уже знаємо!
Разом до перемоги 💙💛 !!!
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко