"Дякуємо за можливість засинати і прокидатися у своєму ліжку. За можливість посміхатися та ходити до школи. Дякуємо за життя!”- говоримо нашим захисникам та захисницям усі ми.
А  коли діти допомагають військовим – це не може не зворушувати та надихати!
В учнів 4 – х класів  Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» стало доброю традицією допомагати нашим захисникам і радіти, що змогли долучитися до корисної та потрібної справи!
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони світять, як маяки… Подяка за допомогу може бути різна. Діти отримували від військових відеозвернення зі словами вдячності та настановами на успішне навчання. А нещодавно  наші захисники вирішили зробити сюрприз юним волонтерам. До нас у гості завітав друг Матрос, який особисто подякував учням за допомогу. Подяка від військових – це завжди надзвичайно зворушливо та цінно, а для дітей – це ще й ціле море емоцій!
Ми дякуємо тобі, друже Матросе, і всім нашим Захисникам, що стоїте на захисті кордонів нашої Батьківщини! Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє наша держава, бо ми НЕПЕРЕМОЖНІ!
Слава Україні! Героям слава!
Учитель ЗЗСО № 23 Ніна Зінченко

Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога» проводив конкурс на краще читання української поезії «Поезія єднає світ». Учениця 5-А класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" Зуй Карина спробувала свої сили й надіслала відео декламації уривку поеми «Тополя» Тараса Григоровича Шевченка. Підготуватися до конкурсу дівчинці допомогли бібліотекар школи Тетяна Шепелевич та вчитель української мови та літератури Зозуля Ольга Олександрівна. Усі учасники , які долучилися до заходу, були нагороджені подяками від організаторів цього дійства. Карина отримала ще й квиток на атракціон «Джунглі»!
Наша Карина талановита. Ми їй бажаємо подальших успіхів і перемог!
Учитель ЗЗСО №23 Ольга Зозуля