З 16 по 19 квітня вчитель англійської мови Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" Євженко Ірина Вікторівна брала участь у міжнародній конференції вчителів англійської мови IATEFL у складі делегації від Британської Ради. Конференція відбувалася в Брайтоні (Англія) за участі представників з понад ста країн світу. Протягом чотирьох днів Ірина Вікторівна відвідувала різноманітні заходи, воркшопи, виставки, обговорення. Мала нагоду бути присутньою на виступі Роберта Пухти - автора багатьох підручників та методичних посібників з англійської мови. Учні третіх та четвертих класів нашої школи працюють за підручником цього автора. IATEFL - це чудова можливість для спілкування та нетворкінгу. У заходах від Британської Ради разом із іншими делегатами з України говорили про особливості викладання та навчання у непростому сьогоденні, важливість соціально-емоційного навчання у період війни. Здобутими знаннями, досвідом і враженнями Ірина Вікторівна з радістю поділилася з колегами та учнями нашої школи.

Учитель ЗЗСО №23 Ірина Євженко