21 травня 202 року до представників учнівського самоврядування "Імпульс" КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" завітав у гості представник ГО "Нова Полтава" Микола Бутко. Особливу увагу було приділено розвитку навичок спілкування, роботи в команді та планування робочого часу. Крім теоретичної частини, тренінг був насичений практичними вправами. Учасники мали можливість випробувати свої сили в реальних ситуаціях, що дозволило їм здобути цінний практичний досвід. Завершальною частиною тренінгу стала робота над конкретними планами дій для розвитку учнівського самоврядування в нашій школі. Кожен учасник мав змогу озвучити свої ідеї та пропозиції щодо покращення шкільного середовища та підвищення активності учнів. Загалом тренінг для членів учнівського самоврядування став важливою подією, яка сприяла розвитку лідерських якостей, комунікативних навичок та розбудові продуктивного шкільного середовища.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-08-56-168-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-08-56-443-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-08-56-523-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-09-38-744-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-09-38-869-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-22_09-09-38-985-768x1024.jpg)