Минуло 38 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.
Ту мирну весняну українську ніч на берегах річки Прип'ять ми не маємо права забути, тому 26 квітня бібліотекар Тетяна Шепелевич провела для учнів 5-х класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" годину пам'яті "Чорнобиль не має минулого часу". На уроці діти дізналися про страшні наслідки аварії, чому Чорнобиль називають "зоною відчуження", що таке радіація та який вона має вплив на людський організм.
Також учні мали змогу відчути себе експертами, котрі розповіли цікаві факти про Чорнобиль.
У кінці уроку ми вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич