16 травня 2024 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" до Дня вишиванки вчитель зарубіжної літератури та керівник гуртка "Мрія" Макушенко Валерія Володимирівна провела низку цікавих заходів для 5 класів, а саме: квест- подорож "Вишиванка - оберіг" та виготовлення гуртком лепбуку "Вишиванка". Метою заходів було відзначити та відсвяткувати національне свято – День вишиванки, залучивши учнів та педагогічний колектив до спільного святкування та підтримки національних традицій. Отже, діти розширили свої знання про вишивку, отримавши масу позитивних емоцій. Заходи сприяли підвищенню національної свідомості учнів.
Учитель та керівник гуртка "Мрія" ЗЗСО # 23 Валерія Макушенко

16 травня 2024 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" панувала по-особливому святкова та піднесена атмосфера. У закладі долучилися до трьох дещо нових, але дуже духовно близьких для українців свят – Дня вишиванки, Дня матері та Дня сім’ї . Називався захід «Вишиванка, сім’я і родина – моя квітуча Україна!» Вишиванка для українців – національна святиня, одяг вільних людей, символ української сили та сучасна зброя. Її витончений орнамент – це не лише мистецтво, а й відображення нашої багатовікової історії, боротьби за свободу й незалежність.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко